9

 

Kılıçdaroğlu, kız kardeşini son yolculuğuna uğurladı

Kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat eden 68 yaşındaki Fikriye Dalgıç için İstanbul Sarıgazi Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Korona virüsü salgını nedeniyle cenazeye katılanlara eldiven ve maske dağıtıldı. Sağlık görevlileri ve bir ambulans da hazır bekletildi.

00:02:50 | 2020-03-23

GlobalKalem

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün vefat eden kardeşi Fikriye Dalgıç son yolculuğuna uğurlandı. Kılıçdaroğlu, korona virüsü nedeniyle yoğunluk oluşmaması için cenaze törenine katılmadı. CHP lideri Kocaeli'nin Derince ilçesinde yapılan defin törenine maskeyle katıldı.

Cenaze namazında ise saflar aralıklı oluşturuldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğunluk oluşmaması için cenaze törenine katılmadı.

Fikriye Dalgıç’ın naaşı Kocaeli’nin Derince ilçesi Toylar köyünde defnedildi. Kemal Kılıçdaroğlu defin törenine katıldı. Maskeyle yapılan define aile üyelerinin yanı sıra CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı. (HABER MERKEZİ)
ETİKET :  

Tümü
UA-147632479-1